Prosinec v ZŠS I.

Prosinec nás hned zkraje překvapil sněhovou nadílkou, kterou jsme si náležitě užili. Někteří naši kamarádi byli bohužel nemocní a mi ostatní jsme se aktivně účastnili předvánočního dění ve třídě. Vánoční tematika se promítla zejména do našeho tvoření, kreslení a výzdoby třídy. Zkontrolovat naši pracovitost a poslušnost přišel Mikuláš se svojí družinou. Ale mi jsme žáci hodní a šikovní, takže jsme se dočkali zasloužené odměny. Úsměv na tváři a spokojenost nám vykouzlil i muzikoterapeutický soubor Mlima Jua s bubny a etnickými nástroji. Poslední den před vánočními prázdninami proběhl projekt OSV, kdy jsme si připomněli vánoční tradice a zvyky, rozdali si dárečky, ochutnali cukroví, čaj a jiné dobroty a za zpěvu vánoční koled se spojeně rozešli do svých domovů. Tak „Tak šťastný nový rok a ahoj v lednu!“

Mgr. Pavla Bišková